مطالب تازه
خانه » دسته‌بندی نشده » انواع اندازه های بنر های تبلیغاتی

انواع اندازه های بنر های تبلیغاتی

انواع اندازه های بنر های تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی فلش و گیف دارای اندازه های متنوع و متفاوتی هستند، اندازه های عمودی، افقی، مربع، بنرهای مثلثی و حتی بنرهای بدون کادر که هر کدام را در این قسمت برای شما عزیزان بازگو می کنیم.

Untitled 1 انواع اندازه های بنر های تبلیغاتی  بنرهای افقی:
این بنرها در بالا و پایین (هدر و فوتر) وب سایت ها به نمایش در می آیند، از لحاظ جذب مخاطب بنرهایی که در بالای وب سایت قرار میگیرند مخاطب بیشتری را جذب می کنند و هزینه تبلیغاتی آنها بیشتر از بنرهایی است که در پایین صفحه نمایش داده می شوند و بنرهای پایین صفحه هم ارزان تر هستند. در اتاق ها و تالارهای گفتگو (فروم) در میانه ی صفحه نیز جایگاه های افقی جهت گرفتن تبلیغات تغبیه شده است.
Untitled 1 انواع اندازه های بنر های تبلیغاتی بنرهای عمودی:
این بنرها در وب سایت های سنتی که بصورت سه ستونه طراحی میشوند و همچنین بیشتر در سایت های خبری از آنها استفاده می شوند، این بنرها بصورت زیره هم در ستون سمت راست و یا سمت چپ و یا هر دو ستون وبسایت نمایش داده میشوند و بنرهایی که در این جایگاه ها قرار میگیرند بصورت تصادفی و گردشی در طول ستون صفحه جابجا می شوند.
Untitled 1 انواع اندازه های بنر های تبلیغاتی بنرهای مثلثی:
در وب سایت هایی با طراحی جدید که بصورت سه ستونه طراحی نمیشوند جایگاهی برای نمایش بنرهای تبلیغاتی وجود ندارد به همین دلیل ابتکاری به خرج داده شده و بنرهایی بصورت مثلث در گوشه ای از صفحه به نمایش درمی آید، البته پایه ی اصلی اندازه این بنرها اندازه ای بصورت مربع است و فقط طراحی آنها بصورتی است که به شکل مثلث دیده می شوند.
Untitled 1 انواع اندازه های بنر های تبلیغاتی بنرهای بدون کادر:
در این بین بنرهایی هم وجود دارند که بدون کادر هستند و بصورت ترنسپرنت (بدون پس زمینه) بطور ناگهانی در زمان ورود به وبسایت در میان صفحه به نمایش در می آیند، سایت یاهو یکی از شرکت هایی بود که مدتی از این شیوه ی تبلیغاتی در وبسایتش استفاده میکرد، این شیوه علی رغم جلب توجه زیادی که انجام میداد اما تاثیر منفی بر روی کاربرانش داشت و یاهو خیلی زود این شیوه را حذف کرد.

 

درباره‌ی azizi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">