مطالب تازه
خانه » جوملا » شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید.

شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید.

 • بیشترین آسیب پذیری ها تنها در نسخه های ویژه ای از افزونه های (extension) خاص رخ می دهند. نمایش نسخه ۲٫۱۴ از افزونه ای مثل MyExtension چیز واقعا بدی است. شما می توانید با انجام اقدامات زیر کاری کنید که این پیام تنها نام افزونه را نشان دهد:
  tik thmb3 شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید.همه فایل های افزونه را از روی سرور خود دانلود کنید.
  tik thmb3 شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید.برنامه Dreamweaver را باز کنید.
  tik thmb3 شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید. هر کدام از فایل های افزونه را که روی کامپیوتر خود دانلود کرده اید بارگذاری کنید.
  tik thmb3 شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید.از بخش جستجو استفاده کرده و جستجو را در حالت «Search through specified folder» تنظیم کنید. به پوشه ای که افزونه را در آن دانلود کرده اید   بروید.
  ‏ tik thmb3 شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید. MyExtension 2.14 را به عنوان عبارت جستجو وارد نموده و OK کنید تا در تمامی فایل های پوشه انتخابی به دنبال آن بگردد.
  tik thmb3 شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید. هنگامی که فایل درست را یافتید، شماره ورژن (version number) را حذف کنید.
  tik thmb3 شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید. فایل تغییریافته را روی سرور آپلود کرده و بررسی کنید که تغییرات اعمال شده یا خیر.
imagescms شماره نسخه و نام افزونه را حذف کنید.

شماره نسخه ونام افزونه را حذف کنید

درباره‌ی azizi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">