مطالب تازه
خانه » اخبار گرافیک » ایده پاشنه آشیل گرافیک ایران است!

ایده پاشنه آشیل گرافیک ایران است!

به گزارش سایت خبری رسم ، یک طراح گرافیک پیشنهاد کرد که آموزش و پروش تربیت خلاقیت را مورد توجه قرار دهد.
براساس خبر ارسالی، آرش تنهایی که در نخستین همایش تخصصی  آموزش پوستر تئاتر در بجنورد سخن می‌گفت، افزود:” ایده پاشنه آشیل گرافیک ایران است و این موضوع با آموزش و پرورش خلاقیت‌ها محقق می‌شود”.

وی با تصریح اینکه متأسفانه آموزش در آموزش و پروش پیش از این براساس پرورش خلاقیت‌ها نبوده، اظهار داشت:” تلاش و پشتکار برای شناخت ایده پردازی و تربیت ذهن‌ها بسیار مهم است که ضرورت دارد این روش مورد توجه قرار گیرد”.
تنهایی علاوه بر موارد فوق  تعامل با رسانه‌های اطلاع‌رسانی و مطبوعات  را مورد توجه هنرجویان طراح حاضر قرار داد و افزود:” از این طریق می‌توان با معرفی کارها و نیز طرح‌های گرافیکی زمینه را برای انگیزه خلق آثار بهتر فراهم کرد”.
این طراح گرافیک تلاش برای دستیابی به زبانی شخصی و بهره‌مندی از سایت‌های مختلف معرفی طرح‌های گرافیکی را نیز مورد توجه قرار داد.
وی دراین همایش آموزشی با اشاره به اهمیت پوستر به عنوان رسانه و ارتباط تنگاتنگ آن در معرفی درست  اثر و جذب مخاطب، ایده را مهمترین موضوع در طراحی پوستر و معرفی درست تئاتر عنوان کرد و در این رابطه شناخت نشانه‌های اثرگذار را مورد تأکید قرار داد.

درباره‌ی modir

محمد هستم طراح و گرافیست .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">