مطالب تازه
خانه » مقالات » اینفوگرافیک در طراحی سایت

اینفوگرافیک در طراحی سایت

“در واقع روشی است که اطلاعات را به صورت گرافیکی به کاربران منتقل می کند. در این روش اطلاعات و ارقام به صورت جذاب و گرافیکی نمایش داده می شوند. ”

اینفوگرافیک طراحی سایت ابزاری است که با ایجاد یک گرافیک واضح، می توان ترافیک سایت را افزایش داد. در حالیکه اغلب اینفوگرافیک ها مجموعه خاصی از اطلاعات را نمایش می دهند.

dott infographic 212x300 اینفوگرافیک در طراحی سایت

اینفوگرافیک در طراحی سایت

تایپوگرافیک هنری است که در آن کلمات و حروف را برای انتقال بهتر مفاهیم مرتب می کنند به صورت زیبا نمایش داده شوند در حالیکه اینفوگرافیک بسیار گسترده تر از آن است و علاوه بر کلمات به جنبه های بصری نیز توجه دارد.

typography 19 200x300 اینفوگرافیک در طراحی سایت

اینفوگرافیک در طراحی سایت

در طراحی سایت و هر چیز دیگری رنگ مهمترین بخش است. شما باید ابتدا در مورد طیف رنگیتان فکر کنید، سپس شروع به طراحی کنید. مهمتر از همه مطمئن شوید که اطلاعاتی که بر روی صفحه نمایش داده می شوند متفاوت با پس زمینه باشد و اصول همخوانی طرح را فراموش نکنید . مهم ترین نکته که معمولاً اکثر طراحان اینفوگرافیک به آنها توجه نمی کنند این است که در طراحی سایت فضای کمی برای ارائه اطلاعات دارید، پس همیشه این فضا را در نظر بگیرید و اطلاعات را به شیوه مختصر و روشن نمایش دهید.

اگر شما مجبورید که اطلاعات زیادی را در فضای کمی قرار دهید، از بوردر برای مشخص کردن مرزها استفاده کنید؛ و همچنین فضای کافی برای هر قطعه از اطلاعات قرار دهید تا کاربر سایت سردرگم نشود.

درباره‌ی والا علیزاده

" متولد 1369 تهران " _ " تحصیلات در مقطع کارشناسی گرافیک ،دانشگاه علم و فرهنگ – دیپلم گرافیک " من آشنایی و علایق خود را با دنیای طراحی مدیون علاقه شدید به نقاشان و هنرمندان بزرگ داخلی و خارجی هستم. مشخصه تجربه اندوزی و جستجو گری و همچنین خلاقیت برای هنرمندان امری مهم تلقی می شود و من نیز خود را از این قاعده مهم خارج نمی دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">