مطالب تازه
خانه » وردپرس » افزونه های وردپرس » برترین افزونه های کوتاه کننده لینک

برترین افزونه های کوتاه کننده لینک

short link rozbanner برترین افزونه های کوتاه کننده لینک

با گسترش رو افزون کاربران وردپرس و اینترنت افزونه های بسیار زیادی در جهت تامین نیاز وبمستران ایجاد شده که یکی از این موارد افزونه های کوتاه کننده لینک هستند.

شاید شما هم تا به حال با این مورد بر خورد کرده باشید ! ، قصد اشتراک یک لینک را در توئیتر دارید ، بعد قرار دادن لینک در کادر ارسال توئتر پیامی مبنی بر بلند بودن لینک به شما اعلان می شود که نشان دهنده آن است که کارکتر های لینک شما بسیار زیاد است .
یکی از دلایل پدید آمدن این افزونه ها این است ! اما این هم کار مشکلی است شما می بایست همیشه یک سیستم کوتاه کننده لینک در دسترسی داشته باشید تا بتوانید لینک های خود را کوتاه کنید و ممکن است بعد از یک مدت حتی آن سرویس ها از کار بیفتند !

اما نگران نباشید , وردپرس این مشکل را حل کرده و توسعه دهندگان و برنامه نویسان بسیاری در این زمینه افزونه هایی ساختند که ما ۴ مورد از بهترین آن ها را به شما معرفی میکنیم.

WPU ShortLinks

wp parsi برترین افزونه های کوتاه کننده لینک

WPU ShortLinks

اولین افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم افزونه ای پارسی است که توسط تیم وردپرس پارسی ساخته شده و یکی از بهترین ها در این زمینه محسوب میشود.
این افزونه تمامی امکاناتی که به آن نیاز دارید را در اختیار شما میگذارد و در زمینه شبکه های اجتماعی نیز بسیار قوی کار کرده و اگر نیاز به اشتراک گذاری بسیار سریع در شبکه های اجتماعی دارید این بهترین گزینه است.

قابل ذکر است این افزونه از وبسایت wpu.ir قدرت گرفته است.

WP URLs Shortener + Social icons Official

WP URLs Shortener Social icons Official برترین افزونه های کوتاه کننده لینک

WP URLs Shortener

این افزونه دومین پیشنهاد ماست و یکی از جامع ترین افزونه های کوتاه کننده لینک محسوب میشود و از وبسایت ref.li نیرو گرفته است. شما با استفاده از این افزونه می توانید تمام صفحات و پست ها و لینک ها را به سادگی کوتاه کنید .

Shareaholic | share buttons & related posts

Shareaholic برترین افزونه های کوتاه کننده لینک

Shareaholic

اگر شما قصد اشتراک گذاری لینک های خود را در سوشیال مدیا هایی مثل فیس بوک ، توئیتر ، لینکد این ، گوگل + دارید این افزونه به منظور ایجاد لینک های سوشیال شرید ( لینک های اشتراک سوشیال ها )  کمک بسزایی می کند ، این افزونه در صرفه جویی زمان واقعا ارزشمند است  .

Bit.ly Shortlinks Multisite Uses OAuth 2 API

bitly برترین افزونه های کوتاه کننده لینک

Bit.ly Shortlinks Multisite

همه ما سرویس bit.ly را میشناسیم و یا حداقل یکبار نام آن به گوشمان خورده است . این افزونه بر پایه این وبسایت بنا شده و افزونه نسبتا خوبی است.

 

درباره‌ی محمد مهدی

توسعه دهنده وردپرس پارسی و مدرس آموزشگاه های طراحی وب

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">