مطالب تازه
خانه » اخبار گرافیک » بنر تبلیغاتی چیست؟

بنر تبلیغاتی چیست؟

اگر کاربر همیشگی اینترنت هم نیستید و هر از گاهی به دنیای بی انتهای مجازی سری می زنید باز هم احتمال زیادی دارد که با صفحات تبلیغاتی مستطیلی رنگارنگی بر خورد کنید که در اندازه ها و طرح های مختلف جلوی چشمان تان می رقصند و می خواهند به آنها توجه کنید.

banner advertising 300x192 بنر تبلیغاتی چیست؟
نام این کادرهای رنگین «بنر» است. بنرها از رایج ترین انواع تبلیغات اینترنتی هستند و شاید مهم ترین نمود خلاقیت های تصویری و گرافیکی آگهی های اینترنتی باشند که توجه کاربران و شرکت های تجاری را به خود جلب می کند.
براساس آمار سازمان بین المللی تبلیغات (IAB)، در سال ۲۰۰۰ میلادی، تبلیغات از طریق بنر ۴۷ کل تبلیغات آنلاین را تشکیل داده است. به ویژه اگر توجه کنیم که رقم کل تبلیغات آنلاین در این سال ۲/۸ میلیارد دلار بوده، بیشتر به اهمیت این نوع تبلیغات پی می بریم.تسخیر پیشرو در طراحی بنر های تبلیغاتی می تواند طراحی بنر و هدر وب سایت شما را در دست گیرد
بنرهای تبلیغاتی با بیلبوردهای خیابانی قابل مقایسه اند.این آگهی ها باید نظر بیننده را به مدتی کوتاه جذب کنند. بنرخواه در بالای صفحه باشد، یا در وسط و کناره های آن، باید با چند کلمه یا تصویر مختصر پیام خود را انتقال دهد. این آگهی ها بخصوص در معرفی نام و مارک های تجاری بسیار موفق عمل می کنند، زیرا نام ها یا تصاویر کوتاه به خوبی در ذهن جای می گیرند.

درباره‌ی jaber

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">