مطالب تازه
خانه » مقالات » بنر فلش

بنر فلش

 بنر فلش

بنر فلش تصویری گرافیکی بوده که حاوی یک پیام تبلیغاتی است و در اندازه های مختلف طراحی میگردد. هدف آن تبلیغات یک خدمت از طریق جلب توجه بازدیدگنندگان  است. هر فرد با کلیک بر روی بنر فلش به وب سایت آگهی دهنده منتقل می شود.

flash banner 1logo  بنر فلش

بنر فلش

gg55264418  بنر فلش  ویژگی های بنر فلش

  • با توجه به زیبایی و حجم پایین بنرهای فلش(Flash Banners) ، علاقه مندی طراحان سایت به سمت طراحی و ساخت بنرهای فلش بسیار زیاد شده است(فرمت این فایل ها swf می باشد) . از این رو ما با ارائه طرح های زیبا و متنوع فلش خوشحال می شویم که یکی از زیباساز های وبلاگ یا وب سایت شما باشیم.
  •  کاربرد بنرهای فلش به عنوان یک ابزار جلب توجه مخاطب و یک ابزار زیبا ساز محیط وبلاگ یا وب سایت است .از کاربردهای دیگر می توان به درآمد بر اساس کلیک اشاره کرد که آن هم خلاقیت طراح بنر را می طلبد .
  •  امروزه طراحی و ساخت بنرهای فلش یک فن به حساب می آید. در طراحی بنر فلش بدیهی است که هر چه بنر زیباتر و حرفه ای تر باشد و در آن از ایده های نوین استفاده شده باشد مخاطب بیشتری را به خود جذب می کند، به همین دلیل توجه به کیفیت بنر ساخته شده بسیار مهم بوده و مهمترین عامل در جذب مخاطب سایت است.
  • امروزه استفاده از بنر فلش گسترش بیشتری یافته و همه به فکر استفاده از بنر فلش برای تبلیغ در فضای اینترنت هستند و البته به کیفیت بنر فلش استفاده شده هیچگونه توجهی نمی کنند. با نگاهی گذرا به سایت های نسبتا معروف ایرانی تعداد زیادی از آن قابل مشاهده است.

یکی از اصول بازاریابی اعمال کیفیت در همه سطوح کاری است ولی می بینیم بنری که اولین معرف، مبلغ و نماد یک محصول است کاملا بی کیفیت ارائه می شود.  ساخت بنر فلش نیاز به متخصصانی دارد که بتوانند در محیطی بسیار کوچک با کمترین جملات و حداقل تصاویر، با استفاده از هنرهای زیبا، بهترین بنر فلش را تهیه کنند.

jeremybennett sticky note pad and pencil clip art 9441 thmb  بنر فلش   تعرفه طراحی بنرهای فلش بسته به نوع سفارش مشتری متغییر است.

flash bannerlogo  بنر فلش

درباره‌ی azizi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">