مطالب تازه
خانه » طراحی سایت » بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی سایت در دنیای گسترده اینترنت وIT  امروزه بعنوان یک تخصص و علم مهندسی شناخته شده است.قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو جهت جذب کاربران به سایت از مهمترین بخش های مهم بعد از راه اندازی سایت می باشد.اکثرصاحبان سایت پس از آنکه وب سایت را با گرافیک مناسب راه اندازی کردند و سایت را از اطلاعات تخصصی و مفید تکمیل نمودند تصور می کنند که سایت باید بازدیدکننده خوبی پیدا کند.پس از آنکه سایت طراحی شد باید درون وب سایت از لحاظ ساختار طراحی ، متن ها و سایر عوامل دورنی ، مطابق با الگوریتم های متناسب موتورهای جستجو تغییر داد. در غیر اینصورت در واقع شما کتابی پر محتوا را آماده و چاپ کرده اید که به دست مخاطب اصلی خود نرسیده است.

pencil character businessman with briefcase 0521 1004 3015 3052 SMU thmb بهینه سازی وب سایت بعد از خواندن بخش زیر به اهمیت بهینه سازی و سئو وب سایت خود پی خواهید برد :
images1 بهینه سازی وب سایتتعداد کاربران اینترنت ایرانی در سال ۲۰۱۰ به بیش از ۲۰ میلیون نفر رسیده است؟
images1 بهینه سازی وب سایت ۸۵ % بازدیدکنندگان وب سایت از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می شوند؟
images1 بهینه سازی وب سایت  آیا می دانید بیش از ۶۰ % جستجوها در اینترنت متعلق به گوگل است؟
images1 بهینه سازی وب سایت آیا می دانید بیش از ۷۰ % جستجو کنندگان در موتورهای جستجو فقط صفحه اول را مشاهده کرده و فقط ۳۰% از آنها صفحات بعدی را می بینند؟
checkbox clip art 12919 thmb بهینه سازی وب سایت قبل از راه اندازی هر سایت در ابتدا باید نوع مخاطبین سایت و هدف اصلی جهت حضور در دنیای مجازی وب مشخص گردد تا بتوان اطلاعات متناسب و مورد نیاز آن کاربر را تهیه و در سایت قرار داد و با توجه به نوع مخاطب و انتخاب کلمات کلیدی متناسب تعداد بازدیدکننده را زیاد کرد. در صورتیکه فکر می کنید سایت شما به بهینه سازی سایت احتیاجی ندارد در واقع شما صاحب مغازه ایی در یک کوچه بن بست هستید که مشتری جدیدی  اصلا نخواهید داشت و تنها مشتریان قدیمی شما می توانند شما را پیدا کنند. با این حال حاضر نیستید که مغازه داخل کوچه بن بست خود را با مغاره ای بر خیابان اصلی که همواره مشتری دارد با هزینه ای بسیار اندک جابجا کنید؟!

pencil character businessman with briefcase 0521 1004 3015 3052 SMU thmb بهینه سازی وب سایتجهت بهینه سازی سایت باید موارد زیر مشخص گردد :

  •  تعیین سیاست کلی برای جذب گروه مشتریان.
  • مشخص کردن هدف از بازدید ( فروش ، خدمات بیشتر ، جذب بازدید بیشتر و…).
  •  انتخاب کلمات کلیدی.
  •  آنالیز متون با توجه به سیاست های تعیین شده.
  • معرفی سایت به موتورهای جستجو.
  •  تحلیل آمار بازدید کنندگان و آنالیز رفتار کاربران سایت.
  • ارائه گزارشات وضعیت آماری و تحلیلی سایت

   

   

  درباره‌ی azizi

  جوابی بنویسید

  ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

  *

  شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">