مطالب تازه
خانه » اخبار گرافیک » حرارت رنگ در پوستر

حرارت رنگ در پوستر

رنگ های گرم عبارتند از زرد، نارنجی، قرمز، ارغوانی و صورتی کم رنگ و … و رنگ های سبز و آبی در رده رنگ های سرد بشمار می‌آیند. که هر کدام از آنها طول موجی از رنگ های قابل رؤیت دارند که دارای درجه حرارتی هستند ولی در مقابل رنگ های بسیار گرم رنگ هایی مثل زرد کم رنگ صورتی کم رنگ و با لاکی، خود را سرد نشان می دهند و در مقابل رنگ های صورتی، زرد کم رنگ و لاکی کم رنگ، سبز چمنی می تواند گرم باشد.

گرم 300x112 حرارت رنگ در پوستر

حرارت رنگ در پوستر

سرد حرارت رنگ در پوستر

حرارت رنگ در پوستر

در طراحی پوستر درجه حرارت رنگ بسیار مهم است، ویژگی های سمبلیکی رنگ ها به سهولت قابل شناخت هستند.  آبی معانی آب و بهداشت را در ذهن تداعی می کند و سبز روشن نشانه از آرامش و سکوت است و نارنجی و زرد اشاره ای به خورشید دارند.

PosterGNoise.Haring copy 200x300 حرارت رنگ در پوستر

حرارت رنگ در پوستر

رنگ در پوستر می تواند اشاره به مهربانی، ملایمت و مواظبت داشته باشد. رنگ صورتی روشن – آبی و زرد اغلب با اشاره ای به رنگ خاکستری، اساس کاربرد این رنگ هاست.

درباره‌ی والا علیزاده

" متولد 1369 تهران " _ " تحصیلات در مقطع کارشناسی گرافیک ،دانشگاه علم و فرهنگ – دیپلم گرافیک " من آشنایی و علایق خود را با دنیای طراحی مدیون علاقه شدید به نقاشان و هنرمندان بزرگ داخلی و خارجی هستم. مشخصه تجربه اندوزی و جستجو گری و همچنین خلاقیت برای هنرمندان امری مهم تلقی می شود و من نیز خود را از این قاعده مهم خارج نمی دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">