مطالب تازه
خانه » وردپرس » آموزش وردپرس » راهنمای انتخاب پوسته وردپرس

راهنمای انتخاب پوسته وردپرس

WordPress best cover راهنمای انتخاب پوسته وردپرس

در این آموزش به شما خواهیم گفت که چگونه یک پوسته مناسب برای وبسایت خود انتخاب کنید.

قالب رایگان!

بسیاری از افراد  تا وردپرس را نصب میکنند, بلافاصله واژه قالب رایگان وردپرس را در گوگل جستجو میکنند.

سال ۲۰۱۱ با جستجو در همین کلمات سایتی باز می شد که عملا توسط هکر های وردپرس طراحی شده بود!البته الان به خاطر تعییر رویه کار گوگل و … معمولا نتایج صفحه اول گوگل قابل اعتماد هستند.اما هنوز هم سایت هایی هستند که قالب هایی قدیمی را  ارائه می کنند و چون مرجع آن قالب نیستند با آن قالب ها به مشکل ناسازگاری با نسخه های جدید  روبرو می شوید.

آخرین زمان بروزرسانی قالب

فرقی نداره قصد دارید قالبی رایگان تهیه کنید یا برای آن پول بدید, باید به تاریخ آخرین بروزرسانی که روی این قالب صورت گرفته نگاه کنید.

ممکن است یک یا دو ماه و  یا حتی بیشتر از اخرین بروز رسانی گذشته باشه که اصلا مشکلی نیست ولی اگر بیشتر از یکسال گذشته و هنوز بروزرسانی جدیدی ارائه نکردند, بهتر است که آن قالب رو تهیه نکنید چون به احتمال قوی با افزونه ها و وردپرس جدید ناسازگاری هایی دارهندو در ضمن امیدی هم نیست که در آینده بروزرسانی شوند.

قبل ار انتخاب قالب به همه چیز خوب فکر کنید !

بسیاری از قالب ها طوری طراحی شدند که بتونند برای سایت های مختلف استفاده شوند.مخصوصا اگر این قالب ها رایگان باشند.

اما بدی این قالب ها این که بعد از نصب متوجه می شوید که خیلی چیز ها سر جایی که شما دوست دارید نیست یا اصلا امکانش نیست که بغضی چیز ها را  داشته باشید و حتی ممکن است با انتخاب این پوسته ها کاربرانتان را گمراه کنید.

بازدید کنندگان سایت شما چه می خواهند !

زمانی که قصد دارید قالبی رو انتخاب کنید,بهتر است خودتون را جای یک بازدیدکننده بگذارید و با سناریو های مختلف قالبتان را  امتحان کنید و ببینید به عنوان بازدید کننده این سایت از چیدمان و رنگ و امکانات قالب راضی هستید؟

ازکجا دانلود کنیم ؟

اگر به دنبال پوسته های انگلیسی هستید , منابع بسیاری وجود دارند از جمله wordpress.org , themeforest.net و elegantthemes.com و ….

اما اگر به دنبال پوسته های پارسی هستید بازارچه ها و وبسایت های بسیاری در زمینه فروش پوسته های وردپرس و یا حتی دانلود رایگان پوسته های پارسی وجود دارند .

کافی است فقط در گوگل جستجو کنید !

درباره‌ی محمد مهدی

توسعه دهنده وردپرس پارسی و مدرس آموزشگاه های طراحی وب

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">