مطالب تازه
خانه » اخبار گرافیک » رنگ های مرتعشی در پوستر

رنگ های مرتعشی در پوستر

عدم تعادل، از دست دادن وضوح و ناسازگاری، ازجمله خطراتی هستند که در رابطه با استفاده از رنگ بندی های مختلف بوجود می آید. اما گاهی ناسازگاری رنگ ها بطور حساب شده برای ایجاد کشش یا افزایش حالت هیجان بکار برده می شود.

همیشه امکان استفاده از رنگ بندی های مختلف وجود خواهد داشت و رنگ های قوی درخشان جای خود را خواهند داشت. رنگ های خالص اولیه و ثانویه که با تفاوت های جزئی یعنی قرمزها، آبی ها و زردها، که از آنها رنگ های سبز – نارنجی و بنفش ساخته می شوند رنگ هایی هستند که توجه برانگیز و رساننده های قوی هستند.

6 gallery paintings 022 300x225 رنگ هاي مرتعشي در پوستر

رنگ های مرتعشی در پوستر

رنگ برای ایجاد تأثیراتی از حمله تمول، فریبندگی استفاده می شود و کیفیت این رنگ بندی ها بطور یکنواخت مقداری طلایی یا نقره ای را در بر دارد که اغلب با رنگ های دیگر ترکیب می شود تا رنگ های متالیک از آبی، قهوه ای و خاکستری و خرمائی را به وجود آورد. برای چنین رنگ بندی هایی هیچگونه قواعدی وجود ندارد در کنار آن القای کیفیت به تنهایی به هیچ فرآورده ای منجر نمی شود.
هنر پوستر هنری است که در آن خلاقیت ها و تصویرسازی ها و ترکیب بندی هایی با رنگ که در ارتباط با احساسات آن جامعه است پدید می آید. باید رنگ در پوستر متناسب با روحیات و احساسات مردم آن جامعه مرتبط باشد و انتظاری به وجود آورد و تجربه ای تازه را وعده دهد.

color pallet 300x237 رنگ هاي مرتعشي در پوستر

رنگ های مرتعشی در پوستر

درباره‌ی والا علیزاده

" متولد 1369 تهران " _ " تحصیلات در مقطع کارشناسی گرافیک ،دانشگاه علم و فرهنگ – دیپلم گرافیک " من آشنایی و علایق خود را با دنیای طراحی مدیون علاقه شدید به نقاشان و هنرمندان بزرگ داخلی و خارجی هستم. مشخصه تجربه اندوزی و جستجو گری و همچنین خلاقیت برای هنرمندان امری مهم تلقی می شود و من نیز خود را از این قاعده مهم خارج نمی دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">