مطالب تازه
خانه » دیگر » سایز های استاندارد بنر تبلیغاتی

سایز های استاندارد بنر تبلیغاتی

سایز های استاندارد بنر تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی بر مبنای سایز های استاندارد و قوانین مشخصی است . از این مرکز تخصصی طراحی بنر با ارائه سایز های استاندارد تبلیغات بنری نیاز های مشتریان خود را برطرف می کند .این ابعاد به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید محتوای خود را به خوبی در آن‌ها بگنجانید. از طرفی تجربه ثابت کرده که این بنرها بهترین دید را برای مخاطبان دارند و آن‌ها هم می‌توانند از محتوا، برداشتی صحیح داشته باشند.

قراردادن بنرها در سایتها رایجترین شیوه تبلیغات در اینترنت است. انتخاب یک استاندارد براى اندازه بنرهاى تبلیغاتى کمک میکند تا آگهى دهندگان و طراحان ، بنرهاى خود را مستقل از سایتى که میخواهند آنرا نمایش دهد طراحى کنند و همچنین طراحان سایتها نیز اندازه هاى مشخصى را در سایت براى بنرها در نظر گیرند.این استاندارها که بیشتر بصورت یک قرارداد بین طراحان و وب مسترها میباشد امروز بسیار جدى گرفته میشود و تقریبا تمام نرم افزارها و سایتهاى ارائه کننده خدمات تبلیغات در سایتها از این استانداردها پیروى میکنند. متاسفانه در برخى از سایتهاى فارسى دیده میشود که اندازه بنرها (معمولا بنا به نظر طراح سایت) از اندازه هاى استاندارد پیروى نمیکنند.

هر چند در برخى از نرم افزارهاى گرافیکى که بخصوص براى طراحى بنر نیز بکار میروند اندازه هاى استاندارد بنرها را به طراحان پیشنهاد میکنند. با اینحال جهت تکمیل اطلاعات خوانندگان فهرست کاملى از اندازهبنرهاى استاندارد در زیر درج میشود. (اندازه براساس پیکسل میباشد)

ابعاد بنر ها را مشاهده کنید :

all banner sizes 1024x720logo سایز های استاندارد بنر تبلیغاتی

استاندارد سایز های بنر تبلیغاتی

درباره‌ی azizi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">