مطالب تازه
خانه » طراحی بنر » طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

اینترنت، فرصتهای جدیدی را برای رونق انواع کسب و کارها به وجود آورده است.حضور در این فضا و پاسخ به نیاز کاربران نیمی از کار است و نیمی دیگر تبلیغ واطلاع رسانی در فضای وب است. تبلیغی که انتشار آن محدود به زمان ومکان خاصی نیست. راحت و سریع و ارزان تراز سایر رسانه ها انجام می پذیرد. قابلیت ردگیری مشتریان و هدف گیری دقیق مخاطبان را دارد و نهایتاً تحلیل بازخورد آن را می توان ارزیابی کرد. کتابی که پیش روی شماست، به زبان ساده، به مبانی تبلیغات اینترنتی می پردازد و رازهای اثربخش تبلیغ در اینترنت را رمزگشایی می کند.
bannerlogo  طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

با تبلیغات بنری در فضای اینترنت شما می توانید به دو هدف مهم نایل گردید. افزایش فروش و آگاهی در مورد برندتان در این نوع تبلیغات ، طراحی بنر جزء مهمترین بخش ها است، فرایند تولید یک بنر خوب از طراحی هنرمندانه یک پیام آغاز می گردد، این طراحی می تواند پیام را به شکل قوی تری نمایش دهد .در این کتاب به نکته هایی مهم در مورد طراحی بنر اشاره خواهیم کرد.

 ۱-به این سوال پاسخ دهید؟

به این سوال پاسخ دهید؟ هدف من چیست؟ شما ممکن است تخفیفی ارائه کنید، محصول جدیدی به بازار عرضه کنید و یا مردم را در مورد ویژگی های محصولات خود آگاه نمایید و یا… فارغ از اینکه تبلیغ شما در مورد چیست، دو دلیل برای شما وجود دارد که تبلیغات خود را آغاز نمایید: ایجاد آگاهی در مورد برندتان(برندیگ) و افزایش فروش.اگر چه بعضی از تبلیغات با تمرکز فروش و برخی دیگر با تمرکز برندیگ طراحی می گردد، اما در نهایت تبلیغات، هر دو این اهداف را در بر خواهد گرفت.

۲-بازار هدف خود را مشخص کنید

بازار هدف خود را مشخص کنید آیا تا کنون این جمله رو شنیده اید؟ اگر شما بخواهید برای همه سخنرانی کنید مانند این است که برای کسی سخنرانی نکرده اید! این ماجرا در مورد تبلیغات بنری نیز صحت دارد. این موضوع در اینترنت و در هر رسانه تبلیغاتی دیگر به این دلیل که ، این رسانه ها پر از تبلیغ بوده و همه تبلیغ دهندگان سعی دارند توجه مخاطبان را جلب کنند، اتفاق می افتد.
بنابراین کاربران با عدم توجه به اغلب(اگر نه همه) این پیام ها، عکس العمل نشان می دهند. آن ها فقط وقتی که بخواهند، به چیزهایی که می گویید، گوش می دهند، و آن زمانی اتفاق می افتد که پیام شما با چیزی که آنها از دنیای بیند، همسوباشد. پس سعی کنید به مردمی که دوست دارند شما را بشنوند و آماده شنیدن هستند ، پیام های تبلیغاتی خود را ارسال کنید . با یادگیری درباره احتمال
های که درمورد نیازها و علاقمندی های آنهاست آغاز کنید، اگر محصول شما توسط گروه های مختلفی از مردم استفاده می شود، پیام های مختلفی را برای هر گروه ایجاد نمایید
url  طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

۳-پا در کفششان بکنید .

پا در کفششان بکنید شما محصول یا خدمتی را برای بخش مشخصی از مشتریان با هدف حل مشکلات آنها یا راحت کردن زندگی ایشان تولید کرده اید، اگر شما با زبان خودشان با آنها صحبت کنید ، آنها با گوش شنوایی به شما توجه خواهند کرد . ممکن است برای شما و خودتان سخن گفتن بدون استفاده از کلمات تخصصی سخت باشد ، اما این نوع پیام مشتریان شما را سردر گم خواهد کرد و آنها خیلی از بخش های پیام شما رو نخواهند فهمید. شما می خواهید به مخاطبان دسترسی پیدا کنید اما تبلیغی پر از مشخصات فنی واصطلاحات تخصصی درست می کنید. چه اتفاقی می افتد؟ آنها به راحتی به تبلیغ شما توجه  می کنند. بنر تبلیغی شما با توجه به محصول شما نباید طراحی شود بلکه باید با توجه ویژه به مخاطب شما تدوین گردد.

۴-کوتاه باشید؟

ما همیشه مذاکره کوتاه رو به مذاکره های طولا نی ترجیحی دهیم. با کوتاه بودن ما از ارائه اطلاعات اضافی و غیرضروری در طراحی بنر خود اجتناب می کنیم . پیام بلند توسط کاربران اینترنتی شنیده نشده و منجر به فروش نمی شوند. ما می دانیم که محصول شما فوق العاده هست و ویژگی های خوبی دارد اما به خاطر داشته باشید که کاربران زمان کمی برای خواندن آگهی شما دارند، بنابراین با دقت کلمات خود را انتخاب کنید و پیا می ساده و منسجم را طراحی کنید.
 typography  طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

۵-کلمات جذاب

کلمات جذاب شما با آگهی در مورد اینکه چه کلماتی برای مخاطبان شما جذاب هست، می توانید ازکلمات جذاب استفاده نمایید. استفاده از کلماتی مانند کسب درآمد، درآمد خود را برابر افزایش دهید،  درصد رشد و … با توجه به اینکه همه از آنها استفاده می کنند و به صورت کلیشه درآمده، اجتناب کنید.

این کلمات علاوه برای اینکه برای مخاطبان شما جذاب نخواهند بود، ویژگی خاصی را نیز در رقابت برای شما ایجاد نمی کنند. رایگان جز قوی ترین کلماتی است که شما در بنر خود می توانی د استفاده کنید، البته اگر به شکل صحیحی استفاده گردد. فقط شما باید مطمئن باشید چیز با ارزشی برای ارائه رایگان دارید، سعی نکنید کاربران را با کلمه رایگان فریب دهید ، چراکه شما چیزجزء کلیک و نگاه من به دست نخواهید آورد. کلمات دیگر که می توانند جذاب باشند: فروش محدود، نکات، رازها، کلیک کنید برای بازی، چگونه، چرا، جدید. در مورد منافع و کاربردها فکر کنید نه در مورد ویژگی ها ، ویژگی ها جنبه های تکنیکی یک محصول را شرح می دهند درحالیکه منافع و کاربردها به عنوان راهکارهای برای حل مشکل دیده می شوند. به عنوان مثال: ویژگی – ابتکاری در تجهیزات بدنسازی، منافع و ک اربرد: به راحتی وزن خود را کم کنید، مردم می خواهند بدانند که چگونه محصول شما زندگی آنها را آسان تر و لذت بخش تر می کند.

ad clicklogo  طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی

درباره‌ی نرگس جلیلی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">