مطالب تازه
خانه » طراحی سایت » قالب های سایت

قالب های سایت

قالب های سایت

pencil character businessman with briefcase 0521 1004 3015 3052 SMU thmb قالب های سایتقالب های سایت، طرح هایی از صفحات سایت هستند که توسط طراحان حرفه ای سایت ساخته می شوند. الگوها معمولا دارای مطالبی مصنوعی هستند که بعنوان مکان قرارگیری متون مورد استفاده قرار می گیرند و با نگاه کردن به الگو می توانید بفهمید یک صفحه تمام شده در پایان به چه شکلی خواهد بود. استفاده از یک قالب معمولا ساده ترین روش برای یک تازه کار در ساخت سریع و راحت سایتی با منظر حرفه ای است.

pencil character businessman with briefcase 0521 1004 3015 3052 SMU thmb قالب های سایت اکثر الگوهای غیر رایگان در رنگها و فرمتهای مختلفی طراحی می شوند و هر الگویی از تصاویر متفاوتی استفاده می کند. چنانچه شما از مهارت و تخصص کافی در گرافیک یا طراحی سایت برخوردار هستید و از html نیز سر در می آورید، در اینصورت می توانید سایتی کاملا حرفه ای را در کوتاه ترین زمان ممکن برای خود با استفاده از الگوهای آماده بسازید. فقط به یاد داشته باشید که شما خالق اثر نخواهید بود و حق کپی رایت آن متعلق به شخص یا شرکت دیگری است.

shutterstock 11474659 qpr 241x300 قالب های سایتپیش از انتخاب قالبی برای سایت تان، نیاز دارید تا اهدافی را که در سر دارید مشخص کنید تا بتوانید الگوی مناسبی را انتخاب کنید.

signal green 150x150 thmb قالب های سایتمزایای استفاده از الگوهای آماده در طراحی سایت

مزایای زیادی در استفاده از قالب های آماده سایت وجود دارد. در زیر برخی از آنها آورده شده اند.

tik thmb3 قالب های سایت الگوها، نمای ابتدایی صفحات سایت را ارائه می دهند.

tik thmb3 قالب های سایت الگوها می توانند رنگ و بوی سایت را تعریف کنند.

tik thmb3 قالب های سایتاکثر آنها با تصاویر گرافیکی با کیفیتی همراه هستند.

tik thmb3 قالب های سایتاکثر آنها این اجازه را به شما می دهند تا بر طبق نیاز خود، تصاویر گرافیکی را تغییر دهید.

tik thmb3 قالب های سایت معمولا افزودن مطالب با استفاده از الگوها و نرم افزارهای ویرایش کدهای html کار راحتی است.

red green ok not ok icons thmb قالب های سایت معایب استفاده از الگوهای آماده در طراحی سایت

tik thmb3 قالب های سایت تغییر در طرح الگوها بسیار مشکل است و نیازمند مهارت در دو زمینه html و نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ است.

tik thmb3 قالب های سایت  اگرچه ویژگیهایی نظیر پنجره های ورود کاربری ممکن است بخشی از طرح قالب باشد، ولی برنامه های مورد نیاز برای آنها، در خود قالب گنجانده نشده اند.

tik thmb3 قالب های سایت  ویژگیهایی اضافی بسیاری ممکن است در الگوی سایت وجود داشته باشد که نیازمند حذف شدن هستند.

tik thmb3 قالب های سایت حق تالیف و کپی رایت طراحی متعلق به شما نمی باشد مگر آنکه عملا قالب را از طراح اصلی آن خریداری کرده باشید

 

jeremybennett sticky note pad and pencil clip art 9441 thmb قالب های سایتویژگیهای یک الگو سایت حرفه ای

موارد زیر آیتم هایی هستند که در طراحی یک قالب حرفه ای لحاظ خواهند شد. الگوها می بایست:

tik thmb3 قالب های سایتبسادگی قابل ویرایش باشند.

tik thmb3 قالب های سایت سازگار با اکثر نرم افزارهای ویرایش HTML باشند.

tik thmb3 قالب های سایتبسادگی قابل آپلود باشند.

tik thmb3 قالب های سایتبا تمامی فایل های html ارائه شوند.

tik thmb3 قالب های سایت سردر سایت با فرمت psd ارائه شده باشد بطوریکه بسادگی قابل ویرایش باشد.

tik thmb3 قالب های سایتدر صورت استفاده از فلش، فایلهای fla و swf ارائه شده باشند.

tik thmb3 قالب های سایتبسرعت بارگذاری شوند حتی پس از آنکه مطالب صفحات اضافه شوند.

tik thmb3 قالب های سایتجدای از حجم مطالب صفحه، الگوی سایت در هر صورت حفظ شود.

 

jeremybennett sticky note pad and pencil clip art 9441 thmb قالب های سایتویرایش کدهای HTML الگو

در صورتیکه بخواهید الگوی سایت را عوض کنید ولی مهارت لازم برای انجام آن را ندارید، در اینصورت بسیاری از طراحان الگو و دیگر طراحان سایت خدماتی را با قیمتی مناسب در این خصوص دارند. چنین خدماتی معمولا شامل تغییرات کوچک در طراحی، ویرایش سردر و گرافیک آن، افزودن تصاویر، حذف المانهای غیر نیاز و دیگر مواردمی باشد.

بسیاری از برنامه نویسان قادرند تا ویژگیهای تعاملی گوناگونی را به الگوی سایت شما اضافه کنند. به این نکته نیز توجه داشته باشید که برنامه نویس نیاز دارد تا اسکریپت جدیدی را برای این منظور برای شما بنویسد و یا آنکه اسکریپت فعلی را ویرایش کند. چنانچه اسکریپت فعلی، رایگان نمی باشد، در اینصورت برنامه نویس می بایست هزینه ای اضافه را برای خرید مجوز استفاده از نرم افزار پرداخت کند تا از آن بتواند استفاده نماید.

jeremybennett sticky note pad and pencil clip art 9441 thmb قالب های سایت ویرایش فلشهای بکار رفته در الگو

چنانچه می خواهید کاری غیر از افزودن متن یا زیر نویس به فایلی گرافیکی در فلش انجام دهید، در اینصورت یا نیاز به تخصص در کار با برنامه های ساخت فلش را دارید یا می بایست از برنامه نویسانی برای اصلاح چنین فایلهایی استفاده کنید.

چنانجه فایلهای fla، با خود الگو آمده باشند، می توانید از نرم افزارهای ویرایش فلش نظیر Macromedia Flash یا Swish برای این منظور استفاده نمایید. در صورتیکه فایلهای fla موجود نباشند، اولین چیزی که نیاز دارید دیکامپایل کردن فایل فلش است. به محض آنکه فایل فلش دیکامپایل شد، تغییرات ضروری می تواند اعمال شوند و فایل نهایی فلش با کامپایل در ویرایشگر فلش، مجددا ساخته شود.

 

درباره‌ی azizi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">