مطالب تازه
خانه » مقالات » مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟!

مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟!

مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟!

یکی از مهم ترین المان های ایجاد استراتژی بازاریابی آنلاین بر پایه ی سئو، همدلی کردن با مخاطبین تان است و هنگامی که دریابید میانگین کاربران اینترنت در موتورهای جستجو و خصوصا بازار مورد نظر شما در پی یافتن چه مطالب و محتوایی هستند ، به گونه ای مؤثر می توانید به آنها دست یابید و حفظ شان کنید.

canstock5431602 مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟! بهتر است همیشه بگوییم «وب سایت را برای کاربران بسازید نه برای موتورهای جستجو». هنگامی که کاربران تجربه ی بدی از بازدید وب سایت شما داشته باشند ، هنگامی که نتوانند موضوع مد نظر خود را بیابند و به اهداف خود نرسند، این مشکل معمولا مرتبط با عملکرد ضعیف موتور جستجو مرتبط است. از سوی دیگر، هنگامی که کاربران از بازدید وب سایت شما احساس رضایت کنند ، تجربه ای مثبت در آنها شکل می گیرد، این رضایت مندی هم در رابطه با موتور جستجو و هم وب سایتی است که اطلاعات را فراهم کرده است.
robot evolution 300x110 مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟!

a    question mark  by ckn199 d3kf0n6 thmb مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟!  مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟!
به طور کلی سه پرسش عمده وجود دارد که کاربران در موتورهای جستجو از آنها استفاده می کنند!

  • «Do» (انجام بده) : فرایندهای عملیاتی- شامل دستوراتی می شوند که به پردازش هایی از جمله خرید اینترنتی ، گوش دادن به موسیقی و … می شود.
  • «know»(دانستن) :  پرسش های اطلاعاتی- مربوط به زمانی می شود که کاربری ، به دنبال اطلاعات می گردد، مانند اسم گروه یا شرکت ها بزرگ.. یا بهترین رستوران های موجود در شهری خاص.
  • «Go» ( برو) :  پرسش های مسیریابی (ناوبری) پرسش هایی هستند که برای یافتن مقاصد آنلاین مانند: Facebook یا صفحه ی اصلی NFL ، بکار گرفته می شوند.

 

a    question mark  by ckn199 d3kf0n6 thmb مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند؟! چرا برای سئو زمان ، تلاش و منابع را هزینه کنیم؟!

هنگامی که به تصویر وسیع کارکرد موتورهای جستجو می نگریم ، اطلاعات جذاب از طریق مطالعات مختلف در دسترس است، ما آن دسته از اطلاعاتی را که به روز ، مرتبط و ارزشمند هستند را نه تنها برای فهم چگونگی جستجوی کاربران ، بلکه برای کمک به بحث های پر مشاجره ای که اخیرا در مورد قدرت جستجو بوجود آمده را استخراج کرده ایم.

طی تحقیقی که توسط ComScore دراکتبر ۲۰۱۱ انجام شد، سایت های شرکت گوگل رتبه ی اول را کسب کردند.سایت های گوگل رتبه ی اول را در بازار جستجوی آمریکا با میزان ۶۵٫۴% جستجو از کل کاربران در ماه اکتبر کسب کردند. پس از آن یاهو با ۱۷٫۲% و نهایتا مایکروسافت با ۱۳٫۴% در جایگاههای بعدی قرار گرفتند. خیلی از وب مسترها بر این باورند که میزان این آمار برای گوگل در دنیای واقعی خیلی بیشتر از این درصدها است.

درباره‌ی azizi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">