مطالب تازه
خانه » جوملا » مزایای جوملا چیست؟

مزایای جوملا چیست؟

مزایای جوملا چیست؟

با توجه به مطالبی که در قسمت معایب جوملا مطالعه نمودید، در این بخش چند نمونه از مزیت های جوملا را نیز برای شما عنوان می نماییم. البته این مزیت ها فقط برای راه اندازی یک سایت ساده، و البته راه اندازی و طراحی سایت با سرعت بیشتر نسبت به روش های اصولی طراحی سایت می باشد.مزیت جوملا نسبت به سایر سیستمهای مدیریت محتوا قابلیت گسترش آسان، امکانات فراوان، تیم های پشتیبانی فعال و گسترده آن است.

از دیگر مزیت های این فریم ورک، کتابخانه های گسترده آن و ارتباط صحیح و منطقی بین کتابخانه های آن است. این نرم افزار به دلیل قابلیت استفاده بصورت فریم ورک جهت گسترش آن و ساخت افزونه ها و نیز از دیگر سو امکان استفاده کاربران نهایی از این افزونه ها جامعیت زیادی از سامانه های وب در اختیار گرفته است از سوی دیگر مزیت آن نسبت به سایر فریم ورک های PHP ساختار شناور آن است که به گسترش دهنده امکان میدهد به صورت کامل یا جزئی از مدل نرم افزار ی MVC استفاده کند.

چند نمونه از مزیت های جوملا این موارد می باشد:

imagesclip مزایای جوملا چیست؟باز بودن کد های این برنامه
imagesclip مزایای جوملا چیست؟توسعه آن به دلیل باز بودن کد های آن بسیار زیاد می باشد.
imagesclip مزایای جوملا چیست؟قابلیت انعطاف پذیری دارد و می توان با آن سایت های گوناگون در زمینه های مختلف طراحی نمود.
imagesclip مزایای جوملا چیست؟رایگان بودن آن
imagesclip مزایای جوملا چیست؟داشتن ماژول های فرواوان و افزونه های متععد
imagesclip مزایای جوملا چیست؟به علت استفاده زیاد از آن، متخصصان زیادی برای رفع مشکلات آن می توان پیدا کرد.
imagesclip مزایای جوملا چیست؟رایگان بودن دریافت بسیاری از ابزار، افزونه ها، و حتی قالب های آن
imagesclip مزایای جوملا چیست؟قابلیت کار با انواع مختلف پایگاه داده

گرچه بسیاری از این مزایای جوملا باعث بوجود آمدن معایب متعدد برای این برنامه نیز شده اند.مثل باز بود کد آن که باعث از دست رفتن امنیت این برنامه می شود و حتی مزیت رایگان بودن آن که خود یک تهدید و عیب برای جوملا می باشد.سفارش ما به شما طراحان سایت و متخصصان فناوری اطلاعات برای طراحی سایت، استفاده از روش های اصولی طراحی سایت می باشد. لطفا به بهینه سازی سایت های خود توجه فرمایید تا از پرداخت هزینه های دوباره برای طراحی سایت جلوگیری نمایید.

درباره‌ی azizi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">