مطالب تازه
خانه » اخبار گرافیک » نرم افزار بنر ساز حرفه ای برای ساخت بنرهای زیبا

نرم افزار بنر ساز حرفه ای برای ساخت بنرهای زیبا

نرم افزار بنر ساز حرفه ای برای ساخت بنرهای زیبا

Bannershop GIF Animator v5.1.2.0

یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربردترین فرمتهای گرافیکی انیمیشن های GIF است که طراحی بنرها، تبلیغات و تصاویر متحرک اینترنتی از این فرمت استفاده میشود. ولی چگونه می توانیم یک انیمیشن GIF زیبا را خودمان طراحی کنیم؟

 

Bannershop GIF Animator v5.1.2.01 300x203 نرم افزار بنر ساز حرفه ای برای ساخت بنرهای زیبا

نرم افزار بنر ساز حرفه ای برای ساخت بنرهای زیبا

یکی از نرم افزار قدرتمند برای این کار نرم افزار Bannershop GIF Animator است که به آسانی به کاربر امکان آن را می دهد که در محیطش و با استفاده از ابزارهای متنوع اقدام به ساخت بنر ها و دکمه های متحرک گرافیکی و انیمیشن های متنوع GIF به صورت حرفه ای بنماید.

Bannershop GIF Animator از واسط کاربری بسیار جذابی هم بهره می برد؛ نکته قابل توجه در مورد این نرم افزار سازگار و هماهنگی خاص با نرم افزارهای قدرتمندی نظیر Corel Draw و Adobe Illustrator است که کار را برای حرفه ای های گرافیک هم آسان می سازد. برای این نرم افزار قابلیت های متفاوتی تعریف شده است که هریک از آن ها به نتیجه کار کمک می کنند، کار تعریف حرکات و جا به جایی ها در یک انیمیشن GIF به سادگی هرچه تمام تر انجام می شود و به هیچ وجه نیازی به آموزش خاص نخواهد داشت؛ کاربرانی که هم می خواهند از این فرمت بهره ببرند و هم این که اطلاعات زیادی از نحوه کار با این گونه فرمت های و نحوه طراحی آن ها را ندارند Bannershop GIF Animator که نسخه ۵ آن به تازگی ارائه شده می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. نرم افزار بنر شاپ گیف انیمتور  است که علاوه بر قابلیت های کلی که در اکثر نرم افزارها هم موجود است به ساده ترین شکل ممکن کاربر را در طراحی یک بنر جذاب اما ساده و سبک یاری می دهد. این نرم افزار که از فرمت GIF به طور کامل پشتیبانی می کند قادر است تا به صورت پیشرفته عمل ویرایش را انجام دهد. همچنین قادر است تا با بهینه سازی تصاویر به میزان قابل توجهی در حجم صرفه جویی کند در حالی که به هیچ وجه کاهشی در کیفیت مشاهده نشود؛ بسیاری از مراحل عملکرد این ابزار به صورت Wizard طراحی شده که همین مورد هم کمک زیادی در آسان بودن کار با نرم افزار خواهد داشت.

 

درباره‌ی jaber

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">