مطالب تازه
خانه » مقالات » نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب

نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب

نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب

طراحی بنر خوب نقش بسزایی در موفقیت و عدم موفقیت تیم تبلیغاتی شما دارد. تجربه طراحان نشان می دهد که نکات زیر می توانند منجر به افزایش کلیک خوری بنر شما و در نتیجه فروش بیشتر برای شما شود.

niBn859iA thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب داشتن ویژگی تعاملی.
قرار دادن تصاویر گرافیکی روی بنر نظیر “اینجا کلیک کنید” یا “ارسال کنید” می تواند بشدت نرخ کلیک خوری را افزایش دهد.

 

niBn859iA thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب استفاده از رنگهای درخشنده.
بنرهایی به رنگ آبی، زرد، و سبز، نرخ کلیک خوری بالاتری را نسبت به بنرهای سیاه و سفید دارد. از رنگ قرمز، خیلی کم استفاده کنید.

 

niBn859iA thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب از کلمه “رایگان” در بنر استفاده کنید.
بسته به آنچه که ارائه می دهید، کلمه “رایگان” می تواند نرخ کلیک خوری را افزایش دهد. بعنوان مثال، ارائه دموی رایگان نرم افزار، بخوبی جواب خواهد داد. برعکس، ارائه وجهه رایگان به ازای کلیک، درصد شبهات را افزایش می دهد چراکه آنها می خواهند بداند وجهه به چه شکل دریافت می گردد.

 

niBn859iA thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب مزیتی را برای کلیک کردن روی بنر، در نظر بگیرید.
بعنوان مثال، “آیا ترافیک بالاتری می خواهید؟” یا “نیاز به مشاور مالیاتی دارید؟”. جواب چنین سوالهایی، در سایت شما می باشد.

 

niBn859iA thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب پیامتان را کوتاه نگه دارید.
بنرهای ساده، نرخ کلیک خوری بالاتری را نسبت به بنرهای پر کلمه و غیر قابل تمرکز دارند.

 

niBn859iA thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب لینک بنر را به یکی از صفحات داخلی سایت تان قرار دهید.
وقتی کسی روی بنر کلیک می کند، می خواهد مستقیم به صفحه ای که اطلاعات مورد نظر را می خواهد هدایت شود. بازدید کنندگان شما نمی خواهند به صفحه اصلی سایت تان بروند و آنجه سرگردان یافتن اطلاعات مورد نظر شوند.

 

niBn859iA thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاب بنرهایتان را بطور مرتب تغییر یا بروز رسانی کنید.

مطالعات نشان می دهد که نرخ کلیک خوری، بطور وحشتناکی پس از ۲ هفته کاهش می یابد. نرخ کلیک خوری، معمولا هنگامیکه بنر جدیدی ظاهر می شود، بالاتر خواهد رفت.

pencil character businessman with briefcase 0521 1004 3015 3052 SMU thmb نکاتی در طراحی بنر خوب و جذاببرای یافتن موثرترین طرح بنر برای حرفه تان، می بایست در طی مدتی، دست به آزمایش بزنید. آزمایش به معنای آن است که بنر را مدتی قرار دهید و نتیجه را مشاهده کنید (یعنی نرخ کلیک خوری و میزان فروش). سپس یکی از اجزای طرح بنر را نظیر یک رنگ، یا یک فونت، عوض کنید و مدتی دیگر، بنر را آزمایش کنید و نتیجه را مشاهده کنید. طرحهای بنرهایی که منجر به فروش بیشتری برای شما می شوند، می بایست در توسط تیم تبلیغاتی شما نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

درباره‌ی نرگس جلیلی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">