مطالب تازه
خانه » دسته‌بندی نشده » چه کارهایی را نباید در طراحی سایت انجام داد!!

چه کارهایی را نباید در طراحی سایت انجام داد!!

  1. از سخنان دست و پا شکسته و بی معنی استفاده نکنید:

از آنجایی که مخاطبان شما هیچ شناختی نسبت به شما ندارند و نمی دانند که شما چه کارهایی در سایت خود انجام می دهید، پس آنچه که عرضه می کنید را با نگاهی نزدیک و دقیق تر برای بازدیدکنندگان سایت خود با زبان ساده شرح دهید که دقیقاً چه کاری انجام می دهید و چه خدماتی به آنها ارائه می نمایید و سعی نکنید آنها را با سخنان دست و پا شکسته، سخنان پیچیده و بی معنی، عبارات تکنیکی، تخصصی و کلمات کلیشه ای بمباران کنید.

۲٫  مخاطبان هدف خود را فراموش نکنید:

مخاطبان هدف همیشه بالاترین اولویت را دارند و بایستی وب سایت را با توجه به نیاز آنها طراحی کرد. یکی از مهم ترین اصول برای طراحی سایت این است که شما باید بدانید که سایت خود را برای چه کسانی طراحی می کنید و سایت شما باید طوری طراحی شود که نیازهای آنان را فراهم کند . علاوه بر این قبل از طراحی سایت، مشتریان بالقوه هدف خود را شناسایی نمایید.

pic1 300x193 چه کارهایی را نباید در طراحی سایت انجام داد!!

چه کارهایی را نباید در طراحی سایت انجام داد!!

3.  در طراحی اصولی سایت از Flash استفاده نکنید:

محتوای فایل های Flash توسط کرولرهای موتورهای جستجو خوانده نمی شوند(اصطلاحاً کرول نمی شنود) و به همین دلیل بهره وری سایت را با مشکل مواجه کرده و شما را از آن هدفی که انتظار داشتید (منظورافزایش ترافیک و رنکینگ سایت) دور خواهد کرد.

بعضی از وب سایت ها هنوز بر استفاده از Flash پا فشاری میکنند و نمی دانند که استفاده از فلش یک اشتباه بزرگ در طراحی سایت می باشد.
یکی از دلایل آن این است که موبایل ها، فایل های Flash را پشتیبانی نکرده و قالبیت خواندن آنهارا ندارند. این در حالی است که حجم ترافیک قابل توجهی از این طریق به سایت ها می آید و این خود دلیلی است اساسی برای استفاده نکردن از فایل های Flash.

4.  محتوای سایت خود را یکنواخت قرار ندهید:

در هر وب سایتی که طراحی می کنید، یک قسمت اخبار و یا Blog در نظر بگیرید. امروزه محتوا نقش بسیار مهمی را در طراحی اصولی سایت ایفا می کند. مخصوصاً این موضوع در تغییرات الگوریتم های گوگل هم نقش اساسی داشته است. به همین علت شما باید محتوایی جدید و مناسب داشته باشید. و با بروز رسانی محتوای سایت می توانید رنکینگ سایت خود را افزایش دهید.

images 3 300x160 چه کارهایی را نباید در طراحی سایت انجام داد!!

چه کارهایی را نباید در طراحی سایت انجام داد!!

 

درباره‌ی والا علیزاده

" متولد 1369 تهران " _ " تحصیلات در مقطع کارشناسی گرافیک ،دانشگاه علم و فرهنگ – دیپلم گرافیک " من آشنایی و علایق خود را با دنیای طراحی مدیون علاقه شدید به نقاشان و هنرمندان بزرگ داخلی و خارجی هستم. مشخصه تجربه اندوزی و جستجو گری و همچنین خلاقیت برای هنرمندان امری مهم تلقی می شود و من نیز خود را از این قاعده مهم خارج نمی دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">