مطالب تازه
خانه » دسته‌بندی نشده » چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (۲)

چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (۲)

بسم الله الرحمن الرحیم. سلام.

چه کنیم تا طراحی سایت پزشکی ما را بیماران بپسندند؟

۵٫ مخصوصا تصاویر سایت را با وسواس انتخاب کنید.
استفاده از عکس و تصاویری که مراقبت های پزشکی و بهداشتی شما را به تصویر می کشد نیز مفید است. با طراحی کار کنید که چشمش مناسب انتخاب این جور عکس ها و تصاویر است. تصاویری که واقعیت زندگی انسان های واقعی را نشان می دهد، در اقناع مخاطب مفید تر است تا عکس های فاتزی و کلیشه ای از مدل های لباس با کت سفید.

medical website design 2 چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (2)

۶٫ از رنگ برای بیان عواطف و احساسات استفاده کنید.
رنگ برای بیان عواطف به طریقی که ظریف و در عین حال تاثیرگذار باشد راهی عالی است. بنابراین، از رنگ هایی استفاده کنید که عواطفی را بیان می کنند که در ابتدای فرایند طراحی انتخاب کرده بودید.

rainbow color 08 چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (2)

مثلا….
•    پزشک عمومی می تواند از میان طیف رنگ های طبیعی گرم انتخاب کند تا گرما و صمیمیت رابطه ی بیمار-پزشک را به ذهن متبادر کند.

warm color چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (2)

•    جراح بهتر است رنگ های طیف سردتر را انتخاب کند تا دقت فنی و مهارت را القاء کند، مخصوصا اگر از روش های بسیار پیچیده در شغلش استفاده می کند.

cold color2 چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (2)

•    دندان پزشک باید در طراحی وب سایت از رنگ های تمیز نظیر سفید استفاده کند.

white color2 چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (2)

white color چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (2)

اگر تشخیص شما این است که فضای احساسی وب سایت شما رنگ هایی را می طلبد که در قواعد بالا نمی گنجد، ایرادی ندارد. البته نباید بگذارید رنگ های مورد علاقه شخصی شما در انتخاب رنگ حاکم شود.

۷٫ نگذارید کلمات هر صفحه وب سایت پزشکی از ۲۵۰ الی ۳۰۰ کلمه تجاوز کند.
کلمات داخل صفحه نیز بخشی از طراحی وب سایت هستند. بنابراین، با پاراگراف های متراکم همراه متونی که با چرخاندن دکمه موش (ماوس) پشت سر هم ظاهر می شوند، بیمار را گیج نکنید.

wordy2 چه کنیم، طراحی سایت پزشکی را بیماران بپسندند؟ (2)

تحقیقات نشان داده است که ۲۵۰ الی ۳۰۰ کلمه به ازای هر صفحه وب سایت برای خواننده انسانی طول مطلوب است. وقتی مقدار زیادی اطلاعات پیچیده را می خواهید منعکس کنید، موضوعات را به بخش هایی تقسیم بندی کنید که می توان هر کدام را در قالب یک صفحه به صورت سریالی تنظیم کرد.

درباره‌ی rezbba

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">